سخن مدیر عامل

با سلام
شرکت تولیدی آرام پتکو با ایجاد مجموعه ای پویا و با ازاستفاده نیروی انسانی متخصص مفتخر به تولید ظروف پلاستیکی  (pet) جار و بطری در اندازه های مختلف شده است .
ما اعتقاد داریم دستیابی به هر موفقیت باید نقطه آغازین موفقیت های بعدی باشد تا شرکت به رشد و بلوغ دست یابد . این شرکت تولیدی با تکیه بر دانش فنی ونوآوری و تکنولوژی روز دنیا تلاش دارد سهم بسزایی در شکوفا کردن صنعت و اقتصاد بسته بندی در کشور عزیزمان داشته باشد . به علت دارا بودن استان در تولیدمحصولات کنجدی این شرکت بر آن شده است تا به تولید ظروف مورد نظر آنها پرداخته و سعی در شکوفا سازی این صنعت را دارد.
پت مواد اولیه ظروف محسوب میشود که بطور طبیعی شفاف و پلاستیکی نیمه کریستالی محسوب می گردد.
برخی مشخصه های بارز پت عبارتند از : مقاومت در برابر آب ، نسبت استحکام به وزن بالا ، مقاومت در برابر خرد شدگی ( برخلاف شیشه ) ،اقتصادی و نیز قابل بازیافت بودن
پت ابتدا در دهه ی 1940 میلادی و در حین تلاشی برای ساخت فیبر نساجی پلیمری توسط شیمی دان شرکت DUPONT استفاده شد . پت در حقیقت از ادغام اتیلن گلیکول و ترفتالات اسید به دست می آید . پت با داشتن وزن پایین از استحکام فوق العاده ای برخوردار است  این بدان معناست که به عنوان نمونه جهت تولید بسته های پلاستیکی به پریفرم کمتری نیاز خواهد بود این نیز به نوبه ی خود  مصرف سوخت ناشی از جا به جایی محموله های پت را به شکل مطلوبی تحت تاثیر قرار می دهد . 
علاوه بر این اگر چه پت مشتق شده از مواد پتروشیمی ، ولی با وجود تقریبا 40درصد از انرژی مصرفی در آن حفظ و پس از بازیافت محصول در دسترس خواهد بود . همانطور که ذکر شد پت ماده ای است یگانه از آن جهت که نسبت به مواد غذایی و مواد شیمیایی واکنشی نشان نمی دهد و دارای استحکام زیادی است و با داشتن قیمت پایین آن سبب گشته که پت گزینه ای بلا مانع در صنعت بسته بندی مواد غذایی و آشامیدنی بدل گردد.   
این شرکت دارای چشم اندازهای خوبی در این صنعت در سر میپروراند به قول جف بزوس موسس آمازون یک شرکت نباید عادت کند که همواره دراوج باشد زیرا درخشش و در اوج بودن همیشگی نیست .   
وقتی مجبور باشید از کمترین چیزها بیشترین استفاده راببرد اینجاست که نوآوری و ابتکار خودش را نشان میدهد.
به امید موفقیت روز افزون در صنعت بسته بندی.   
            
مدیر عامل شرکت
مهدی آرامی اردکانی